PAS 10mm

934,96 zł

PAS 10mm DO TRÓJBOJU SIŁOWEGO wysokiej klasy. 

Pas powyżej 3XL robione są na zamówienie, dlatego ich wysyłka może dłużej potrwać.

Rozmiar
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa - bezpieczeństwo - zgodność z RODO.Państwa dane są u Nas bezpieczne oraz nie przekazywane innym podmiotom.

 

Zasady zwrotu - 14 dni od otrzymania paczki - proszę o kontakt mailowy info@sbd-polska.pl

 

UWAGA!!! Szanowny kliencie, informujemy, że od 01.01.2020r. podatnicy aby otrzymać fakturę VAT, muszą PODAĆ NUMER NIP W TRAKCIE SKŁADANIA ZAMÓWIENIA.

PAS 10mm DO TRÓJBOJU SIŁOWEGO

Pas jest wyposażony w wyjątkową klamrę z automatem, dający możliwość regulacji, tak jak pas na sprzączkę, z łatwością obsługi i możliwością najciaśniejszego zapięcia jak w przypadku pasów na automat. Idealny do dopasowania pod względem wielkości, kiedy tylko potrzebujesz, czy to podczas treningu, czy startu.

10mm pas jest wykonany przy użyciu dwóch różnych kawałków skóry, w celu umożliwienia pasowi, utrzymanie największego wsparcia, przy dopasowaniu się do twojej sylwetki. Wyposażony jest w płaską klamrę, o zaokrąglonych krawędziach – w celu zminimalizowania przeszkadzania i dyskomfortu jeśli chodzi o kontakt pomiędzy pasem a nogami.

Zaprojektowany we współpracy ze światowej rangi zawodnikami, trenerami i pracownikami służby zdrowia,

•10mm grubości i 10cm szerokości.

•Czarna, olejowana skóra wykończona od środka czerwonym zamszem. W tym modelu czerwony zamsz przechodzi dodatkowy proces farbowania, w celu zapewnienia aby kolor utrzymywał się nawet przy najcięższych treningach.

• Zatwierdzony przez IPF 

• Wytworzone wyłącznie ze skóry Angielskiego bydła,  specjalnie wyprawianej  w celu uzyskania największej  wytrzymałości i twardości

• Produkowane wyłącznie w Wielkiej Brytanii

Tabela rozmiarów:

88 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Classic
Produkt
Pas