• Nowy

2024 - Opaski neoprenowe na łokcie

243,90 zł

Opaski neopranowe na łokcie to połączenie tego samego materiału High Grade Neoprene używanego również w naszych nakolannikach, ale z cieńszą wyściółką wewnętrzną umożliwiającą łatwiejsze dopasowanie i swobodę ruchu podczas ciągów.

Opaski te gwarantują maksymalne wsparcie i odpowiedni ucisk na staw, jednocześnie zapewniając swobodę ruchu łokcia.

Rozmiar
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa - bezpieczeństwo - zgodność z RODO.Państwa dane są u Nas bezpieczne oraz nie przekazywane innym podmiotom.

 

Zasady zwrotu - 14 dni od otrzymania paczki - proszę o kontakt mailowy info@sbd-polska.pl

 

UWAGA!!! Szanowny kliencie, informujemy, że od 01.01.2020r. podatnicy aby otrzymać fakturę VAT, muszą PODAĆ NUMER NIP W TRAKCIE SKŁADANIA ZAMÓWIENIA.

Wyprodukowane przy użyciu najwyższej jakości 7mm neoprenu, zaprojektowane by wspierać osiąganie najwyższych wyników, na tych opaskach neoprenowych polegają sportowcy z całego świata, są idealne do trójboju siłowego, treningów siłowych i treningów Strongman. 

• Sprzedawane jako para

• Stworzone do minimalizacji ryzyka kontuzji i polepszenia wyników

• 7mm materiał High Grade Neoprene

• Składają się z 5 milimetrowej wyściółki, stworzonej dla swobody ruchu i 7 milimetrowej warstwy zewnętrznej zapewniającej maksymalne wsparcie 

• Wyściółka antybakteryjna minimalizuje nagromadzane się bakterii i zmniejsza powstawanie nieprzyjemnego zapachu

• Produkowane wyłącznie w Wielkiej Brytanii

W celu dobrania odpowiedniego rozmiaru opasek należy zmierzyć obwody zablokowanego, lecz nie spiętego stawu łokciowego (jeden przedramienia a drugi bicepsa). Opaski na łokcie rozciągają się bardziej niż te na kolana, więc jeżeli obwód jest między rozmiarami, producent sugeruje wybór mniejszego rozmiaru.

 

Tabela rozmiarów:

996 Przedmioty

Opis

Kolekcja
Classic
Produkt
Opaski na łokcie